Metalo valcavimas

Valcavimo pagalba išgaunami norimos formos metalo lakštai, kurie gali būti pritaikomi įvairių konstrukcijų gamyboje ar statybose. Patyrę mūsų įmonės specialistai parinks tinkamiausius valcus ir suteiks išsamią konsultaciją kiekvienu individualiu atveju.

Kokybiškas ir ilgaamžis metalo valcavimas

Metalo valcavimas pagal individualius poreikius

Metalo valcavimas, naudojant elektronika valdomas hidraulines ir mechanines technologijas, padeda išgauti itin kokybišką lakštų lenkimą. Šis procesas yra vienas iš plačiausiai naudojamų metalo apdirbimo būdų. Perleidus metalo lakštą pro skirtingomis kryptimis besisukančius velenus išgaunamas norimos formos/pločio/mastelio lenkimas. Maksimalus metalo lakšto plotis – 2 m. Dėl spaudimo pasikeičia metalo ruošinio matmenys, mechaninės ir fizinės savybės.

Metalo valcavimas naudojant modernią įrangą

Turime visą reikalingą įrangą, įvairaus storio ir matmenų metalo lakštų formavimui skirtas metalo valcavimo stakles ir kvalifikuotus bei patyrusius specialistus, tad galime užtikrinti, kad mūsų atliekamas metalo valcavimas atitinka aukščiausius kokybės standartus. Pagal ruošinio formą parenkami tinkamiausi valcai. Mūsų komanda metalo apdirbimo srityje dirba ilgus metus, tad profesionalus kolektyvas yra pasiruošęs atsakyti į visus Jūsų klausimus ir parinkti Jums tinkamiausią sprendimą.

Užpildykite formą ir sužinokite kainą

Spausdami „Siųsti“ mygtuką jūs patvirtinate, kad sutinkate pateikti savo duomenis, kurie reikalingi atsakyti į jūsų siųstą užklausą. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Jei reikalingas specialisto patarimas

Susisiekite ir gaukite profesionalią konsultaciją