Metalo gaminių įmonė

Sėkmingos ir ilgalaikės įmonės veiklos pagrindas – nuolatinis tobulėjimas. Aukčiausios kvalifikacijos specialistų komanda, didesnė kaip 20 m. patirtis, nuolatinis investavimas į patikrintų technologijjų diegimą, gamybos procesų atnaujinimas – tik dalis mūsų tobulėjimo. Visa tai leidžia būti pirmaujantiems.

Metalo gaminių įmonė sukaupusi ilgametės partirties bagažą

Istorija

Metalo gaminių rinkoje esame nuo 1993 m. Dėmesys kokybei, geriausi specialistai ir investicijos į pažangiausias technologijas bei veiklos procesų gerinimą pelnė mums patikimos ir atsakingos įmonės vardą. Mūsų profesionalumą, patirtį ir lankstų požiūrį jau įvertino statybų, architektūros, projektavimo, maisto pramonės, logistikos bei prekybos įmonės, reklamos ir dizaino agentūros bei individualūs klientai.

Misija

Tapti nepriekaištingai veikiančios darbų, statybų, gamybos grandinės dalimi, dirbant lanksčiai ir atsakingai, kad užtikrintume sklandų visų statybos ar interjero darbų etapų vykdymą. Siekiame patikimumo, kokybės ir lankstumo. Mums svarbu nuolat tobulėti, kurti modernią, šiuolaikišką įmonę, kuri gali pasiūlyti ilgaamžius gaminius, nestandartinius sprendimus ir atitikti individualius poreikius.

Vertybės

Siekiame ne tik nuolat gerinti gaminių bei paslaugų kokybę ir stiprinti ryšį su klientais, bet ir prisiimti socialinę atsakomybę, stengtis, kad gamybos procesai būtų maksimaliai draugiški aplinkai, rūpinamės darbų sauga, veikiame pagal skaidraus verslo principus. Mūsų prioritetai: profesionalumas, patikimumas, kokybė, efektyvi komunikacija, saugumas, nuolatinis tobulėjimas, komandos vieningumas ir darnus veiklos vystymas, prisidedant prie sąmoningos, bendruomeniškos, atsakingos ir veiklios visuomenės augimo.

Tikslai

•   Būti patikimiausia ir profesionaliausia metalo gaminių ir konstrukcijų gamybos ir projektavimo įmone, taikant tik aukščiausius kokybės standartus.

•   Atsižvelgiant į individualius poreikius, nestandartinių sprendimų būtinybę, palaikyti darnius, tvarius ir ilgalaikius ryšius su klientais.

•   Nuolat tobulėti ir gerinti įmonės kokybinius ir kiekybinius pajėgumus: kelti darbuotojų kvalifikaciją, naudoti patikimiausias technologijas, taikyti tarptautinius kokybės standartus ir efektyvinti veiklą.

Profesionalūs metalo sprendimai kiekvienam

Susipažinkite su plačiu gaminių asortimentu