Metalo lankstymas

Metalo lankstymas suteikia galimybę įgyvendinti kūrybiškus sprendimus ir gaminti originalius, individualius klientų lūkesčius atitinkančius gaminius. Kiekvienas užsakymas mums kaip naujas iššūkis, kurį sprendžiame individualiai.

Metalo lankstymas išskirtiniams poreikiams

Metalo lankstymas taikant patikimas technologijas

Metalo lankstymas leidžia sukurti patvarius, originalius ir skoningus metalo gaminius, kurie kiekvieniems namams ar pramoniniams interjerams bei eksterjerams suteikia solidumo ir išskirtinumo. Turime visą reikalingą įrangą profesionaliems ir kokybiškiems metalo lankstymo darbams atlikti. Presai, staklės bei specialūs įrankiai leidžia suformuoti kraštus, griovelius, išlenkti norimą formą. Dirbame su įvairiais metalais, maksimalus lakšto ilgis – 4 metrai.

Išskirtinius poreikius atitinkantis metalo lankstymas

Esame lyderiaujanti metalo įmonė, į komandą subūrusi kvalifikuotus savo sričių specialistus, išmanančius menkiausius metalo apdirbimo niuansus, tad, pakeitus formą, gaminiai nepraranda savo eksploatacinių savybių. Atliekame įvairius metalo lankstymo darbus, esame atviri nestandartiniams užsakymams. Kokybiškas ir itin profesionalus metalo lankstymas leidžia paversti vizijas realybe ir užtikrinti patikimą, estetišką ir ilgaamžį rezultatą.

Užpildykite formą ir sužinokite kainą

Spausdami „Siųsti“ mygtuką jūs patvirtinate, kad sutinkate pateikti savo duomenis, kurie reikalingi atsakyti į jūsų siųstą užklausą. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Jei reikalingas specialisto patarimas

Susisiekite ir gaukite profesionalią konsultaciją