Metalo pjaustymas lazeriu –
originalumas, profesionalumas, kokybė

Metalo pjaustymas lazeriu yra pažangi technologija, suteikianti galimybes itin kruopščiai, tiksliai ir greitai įgyvendinti sudėtingiausias idėjas ir išpjauti įvairius kontūrus. Ši paslauga smarkiai praplečia galimybes, o rezultatas nereikalauja papildomo apdirbimo.

Maksimalus tikslumas ir sudėtingiausių poreikių įgyvendinimas

Pjovimas lazeriu, naudojant skirtingo galingumo spindulius – tai pažangi metalo lakštų pjovimo technologija. Aukšta energijos koncentracija leidžia pjūvių linijas atlikti ypatingai tiksliai, maksimaliai sumažinant terminio poveikio zoną. Tai itin patogus būdas, kai reikia padaryti mikrokiaurymes bei ypač smulkius pjūvius. Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalų komanda suteikia mums visas galimybes šią paslaugą atlikti greitai, efektyviai ir kokybiškai.

Turime visą reikiamą įrangą ir specialistus, tad galime pasiūlyti patikimą, modernią ir kokybišką paslaugą, kuri ženkliai praplečia konstruktorių bei dizainerių kūrybines galimybes, panaudojant sudėtingas, išskirtines, originalias detales. Metalo pjovimas lazeriu yra valdomas kompiuterizuotai, tad procesas vyksta sparčiai ir produktyviai. Pjauname įvairaus tipo metalo lakštus – nuo nerūdijančio plieno iki aliuminio.

Aptarkime Jūsų poreikius

Jei reikalingas specialisto patarimas

Susisiekite ir gaukite profesionalią konsultaciją