Projektavimas -
indvidualių vizijų įgyvendinimas

Projektavimas – vienas svarbiausių etapų siekiant užtikrinti sklandžią gamybą. Lankstus požiūris, ilgametė patirtis ir moderni įranga leidžia mums maksimaliai realizuoti užsakovų vizijas ir suprojektuoti konkrečiai situacijai tinkamiausią gaminį.

Kūrybingas projektavimas indvidualiems poreikiams

Vienetiniai užsakymai ir indidualus metalo gaminių projektavimas – mūsų galimybė maksimaliai panaudoti savo patirtį ir beveik 30 metų kauptas žinias. Mūsų įmonės žmogiškieji resursai ir nuolat atnaujinama techninė bazė leidžia profesionaliai įvertinti visus lūkesčius ir poreikius ir paversti Jūsų vizijas realybe. Patyrusi aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda, išklausiusi Jūsų norų ir įvertinusi technines galimybes, pasiūlys optimaliausią sprendimą.

Nestandartiniai projektavimo sprendimai apima įvairias metalo konstrukcijas, pritaikomas tiek privačiuose gyvenamuosiuose namuose, tiek verslui skirtuose pastatuose. Projektuojame balkonus ir turėklus, vartus, stogines, tvoras, laiptus, voljerus, baldus, santvaras ir sijas, kabyklas, dviračių saugyklas ir kitus indvidualių poreikių gaminius. Individualus metalo konstrukcijų projektavimas – maksimalus komfortas, efektyviai išnaudotos erdvės ir ilgaamžė kokybė.

Aptarkime Jūsų poreikius

Jei reikalingas specialisto patarimas

Susisiekite ir gaukite profesionalią konsultaciją