Lankstymas –
profesionalūs sprendimai statyboms ir interjerui

Metalo lankstymas suteikia galimybę įgyvendinti kūrybiškus sprendimus ir gaminti originalius, individualius klientų lūkesčius atitinkančius gaminius. Kiekvienas užsakymas mums kaip naujas iššūkis, kurį sprendžiame individualiai.

Patikimos lankstymo technologijos išskirtiniams poreikiams

Metalo lankstymas leidžia sukurti patvarius, originalius ir skoningus metalo gaminius, kurie kiekvieniems namams ar pramoniniams interjerams bei eksterjerams suteiks solidumo ir išskirtinumo. Turime visą reikalingą įrangą profesionaliems ir kokybiškiems metalo lankstymo darbams atlikti . Presai, staklės bei specialūs įraniai leidžia suformuoti kraštus, griovelius, išlenkti norimą formą. Dirbame su įvairiais metalais, maksimalus lakšto ilgis – 4 metrai.

Esame lyderiaujanti metalo įmonė, į komandą subūrusi patyrusius ir kvalifikuotus savo sričių specialistus, išmanančius menkiausius metalo apdirbimo niuansus, tad pakeitus formą, gaminiai nepraranda savo ekspoatacinių savybių. Atliekame įvairius metalo lankstymo darbus, esame atviri nestandartiniams užsakymams. Paversime Jūsų viziją realybe ir užtikrinsime patikimą, estetišką ir ilgaamžį rezultatą.

Aptarkime Jūsų poreikius

Jei reikalingas specialisto patarimas

Susisiekite ir gaukite profesionalią konsultaciją