Valcavimas -
plačiai naudojamas metalo deformavimo būdas

Valcavimo pagalba išgaunami norimos formos metalo lakštai, kurie gali būti pritaikomi įvairių konstrukcijų gamyboje ar statybose. Patyrę mūsų įmonės specialistai parinks tinkamiausius valcus ir suteiks išsamią konsultaciją kiekvienu individualiu atveju.

Profesionalus metalo apdirbimas pagal kiekvieno poreikius

Metalo valcavimas, naudojant elektronika valdomas hidraulines ir mechanines technologijas, padeda išgauti itin kokybišką lakštų lenkimą. Šis procesas yra vienas iš plačiausiai naudojamų metalo apdirbimo būdų. Perleidus metalo lakštą pro skirtingomis kryptimis besisukančius velenus, išgaunas norimos formos/pločio/mastelio lenkimas. Maksimalus metalo lakšto plotis – 2 m. Dėl spaudimo pasikeičia metalo ruošinio matmenys, mechaninės ir fizinės savybės.

Turime visą reikalingą įrangą, įvairaus storio ir matmenų metalo lakštų formavimui skirtas valcavimo stakles ir kvalifikuotus bei patyrusius specialistus, tad galime užtikrinti maksimalią paslaugos kokybę. Pagal ruošinio formą parenkami tinkamiausi valcai. Mūsų komanda metalo apdirbimo srityje dirba ilgus metus, tad profesionalus kolektyvas yra pasiruošęs pakonsultuoti, atsakyti į visus Jūsų klausimus ir parinkti Jums tinkamiausią sprendimą.

Aptarkime Jūsų poreikius

Jei reikalingas specialisto patarimas

Susisiekite ir gaukite profesionalią konsultaciją